Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 – Pasowanie na Ucznia

Co roku pierwszy września jest wyjątkowy. Tego dnia wspominamy wydarzenia z historii kraju, a uczniowie wracają do szkół. W tym roku ten dzień był jeszcze bardziej niezwykły niż zazwyczaj. Choć z wieloma obostrzeniami, w nieodzownych maseczkach i pewną dozą niepewności  udało  się rozpocząć nowy rok nauki.

Szczególnie był to niezwykły dzień dla uczniów najmłodszych klas. Oni po raz pierwszy przyszli do szkoły. Przed pocztem sztandarowym ślubowali być dobrymi uczniami, a swym dobrym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Elżbieta Chajduga i pani wicedyrektor Joanna Białek  dokonały symbolicznego pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej nr 13.

Od tej chwili stali się oni pełnoprawnymi członkami braci uczniowskiej.

Ta ważna chwila zarówno dla Uczniów, Nauczycieli ale też Rodziców Pierwszoklasistów została uwieczniona na  fotografiach, a i bez nich z pewnością na długo zostanie w ich sercach.

Zapraszamy na pełną fotorelację: