Platforma edukacyjna

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

W związku z zawieszeniem zajęć lekcyjnych w szkołach, w naszej szkole została uruchomiona platforma edukacyjna Google Classroom.
Platforma umożliwia organizowanie codziennej pracy nauczyciela i ucznia. Wszystkie tworzone materiały – dokumenty, prezentacje, rysunki, formularze, zdjęcia, linki do zasobów internetowych, itp. – są zebrane w jednym miejscu i dostępne za pośrednictwem przeglądarki lub aplikacji na telefonie.

Nauczyciele mają także możliwość zorganizowania lekcji on-line (audio+video). Aby dołączyć do takiej lekcji, nauczyciel musi udostępnić link do spotkania albo w strumieniu przedmiotu, albo w kalendarzu (ikona aplikacji -> Kalendarz). W terminie spotkania musicie po prostu otworzyć ten link i dołączyć do spotkania. Kliknij Chcę dołączyć.

Logowanie do platrofmy Google Classroom.

• Wchodzicie Państwo/Uczniowie na stronę classroom.google.com
  • Klikamy zaloguj
  • Do logowania na platformie używamy loginu z końcówką @zsp1skarzysko.g-net.pl. Loginy i hasła dostaniecie od swoich wychowawców. Po pierwszym logowaniu zostaniecie poproszeni o wprowadzenie swojego nowego hasła
  • Po zalogowaniu, znajdujemy w prawym górnym rogu ikonkę PLUS i klikamy Dołącz do zajęć. Aby dołączyć do zajęć uczeń musi wpisać kod lekcji. (kody do poszczególnych lekcji będą opublikowane przez nauczycieli w dzienniku elektronicznym w zakładce Zadania domowe)