Ile razem dróg przebytych … Ile ścieżek przedeptanych …

21 czerwca  o godzinie 8:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Wprowadzony został sztandar Szkoły. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół p. Dariusz Kasprzyk, który podziękował nauczycielom, wychowawcom, pracownikom niepedagogicznym, rodzicom i uczniom za wspólnie spędzone 10 miesięcy oraz trud pracy w mijającym już roku szkolnym.  

 Ale nie obyło się też bez nutki wzruszenia, szczególnie u uczniów klas 3 – to koniec pewnego etapu w klasach młodszych i początek etapu w klasach starszych.

Na uśmiechniętych i radosnych twarzach pojawiły się więc łzy…ale to łzy wzruszenia i miłych wspomnień.

Jest to również czas rozstań uczniów i nauczycieli już na stałe…a także kadry dyrektorskiej.

W obecności najmłodszej grupy wiekowej i ich rodziców – pan Dyrektor Dariusz Kasprzyk bardzo uroczyście pożegnał i podziękował za dotychczasową pracę Pani Dyrektor Joannie Białek, która po wielu latach odchodzi na zasłużoną emeryturę.

W trakcie uroczystości pożegnano, dziękując serdecznie za wieloletnią pracę, odchodzącej na emeryturę Pani Uli Miernik – nauczycielowi edukacji wczesnoszkolnej.

Na koniec uroczystości zostały odczytane przez panią Dyrektor Joannę Białek osiągnięcia uczniów klas 1-3.

Zostały wręczone Dyplomy ukończenia klasy.

Część artystyczna została przygotowana przez uczniów klas 3a i 3b pod opieką wychowawców p. Uli Miernik i p. B. Ziemniak.

Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji !!!

Relacja foto na portalu ProSkarżysko: https://proskarzysko.pl/sp-13-zakonczenie-roku-szkolnego-2024/

Wybierz język / вибрати мову