Zakończenie roku szkolnego w klasach 4-8

Druga części uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024, w której uczestniczyli uczniowie klas 4-8 była wyjątkowa, ponieważ pożegnano nie tylko klasę 8, ale również Panią wicedyrektor Joannę Białek oraz troje nauczycieli, którzy odchodzą na zasłużoną emeryturę. Humory tego dnia dopisywały wszystkim, ale nie obyło się też bez nutki wzruszenia.

Po odśpiewaniu hymnu, uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom, po czym nastąpiło ślubowanie absolwentów.

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego uhonorowano uczniów wyróżniających się wynikami nauce, wzorową frekwencją, sukcesami sportowymi, a także tych, którzy z powodzeniem reprezentowali swoją szkołę w konkursach pozaszkolnych.

Nagrodami zostały również obdarowane laureatki tytułu „Absolwent na szóstkę”: Maria Kruk, Maja Gruszczyńska, Emma Michalska i Aleksandra Wąsik.

Tytuł Prymusa Szkoły ze średnią 5,83 otrzymała uczennica klasy 8a Aleksandra Wąsik.

Podczas zakończenia roku szkolnego Dyrektor Szkoły Dariusz Kasprzyk, kadra pedagogiczna, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziękowali za dotychczasową pracę Pani wicedyrektor Joannie Białek, która po wielu latach pracy żegna się ze szkołą i przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Pożegnano również, dziękując serdecznie za wieloletnią pracę, odchodzących na emeryturę nauczycieli: Urszulę Miernik, Jerzego Miernika, Małgorzatę Grabowską oraz ks. Mateusza Nowaka, który od września będzie pełnił posługę w innym miejscu.

Uczniowie wyróżniający się w nauce ze wszystkich klas otrzymali dyplomy wzorowego ucznia oraz nagrody w postaci kart podarunkowych ufundowane przez Radę Rodziców.

Życzymy wspaniałych wakacji oraz owocnych sukcesów w dalszej edukacji. Niech w lipcu i sierpniu czas stoi w miejscu!

fot. Piotr Adamczyk

Wybierz język / вибрати мову