Uroczysta Gala Cheerleaders

19 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta Gala Cheerleaders podsumowująca to, co wydarzyło się w sezonie tanecznym 2023/2024 sekcji cheerleaderek trenującej w naszej szkole. Na pokazy taneczne zawodniczek przybyły całe rodziny kibiców.

Wśród zaproszonych gości obecni byli Dyrektor ZSP nr 1 pan Dariusz Kasprzyk, Wicedyrektor ZSP nr 1 pani Joanna Białek, Wicedyrektor ZSP nr 1 pani Agnieszka Tokarczyk oraz nauczyciele pani Renata Kubik, pani Urszula Miernik, pani Barbara Ziemniak. O oprawę muzyczną zadbał pan Leszek Fiutowski.

Przed szeroko zgromadzoną publicznością zaprezentowały się wszystkie formacje taneczne:

  • Angels Kids II w składzie: Naomi Niziołek, Lena Domańska, Wiktoria Bator, Iga Jarząbek, Laura Pogorzelska, Kornelia Bajor, Amelia Pogoda, Roksana Kostrzewa, Laura Nowak, Ida Berus, Oliwia Kuczyńska
  • Angels Kids w składzie: Olczyk Łucja, Dulęba Julia, Młodawska Lena, Kołodziej Tosia, Ciura Zuzia, Ciura Maja, Brodalka Tosia, Wosiek Maja, Jaworska Lena, Gołębiowska Lena, Witkowska Hania, Borkowska Kornelia, Wlazło Alicja, Plaskota Agata, Łukomska Julita
  • Mini Angels w składzie: Prokop Zuzia, Lenart Oliwia, Wyrwińska Gabrysia, Podlewska Maja, Dulewicz Ewa, Bzymek Julia, Mazurek Julia, Glijer Karina, Kępa Zosia, Karpeta Alicja, Kosatka Zuzanna, Dzięcioł Olimpia, Syzdoł Kinga
  • Angels w składzie: Mamla Zosia, Sikorska Julia, Derlatka Wiktoria, Biernacka Lena, Łukomska Wiktoria, Piwowarczyk Julia, Piwowarczyk Natasza, Dąbrowska Ania, Lenart Zuzia, Kapusta Patrycja
  • Duety: Zosia Kępa i Gabrysia Wyrwińska, Zuzia Lenart i Zosia Mamla, Hania Witkowska i Kornelia Borkowska
  • Solówki: Naomi Niziołek, Julia Mazurek, Ania Dąbrowska

Rodzice byli bardzo wzruszeni widząc swoje pociechy na scenie. Dziewczynki pięknie zatańczyły choreografie turniejowe. Największą niespodzianką dla wszystkich, ale przede wszystkim dla dzieci był występ Cheer Mam . Formacja Gold Angels wzbudziła ogromny entuzjazm i podziw zgromadzonej publiczności. Mamy były poproszone o bis i jeszcze raz zatańczyły swój układ. Atmosfera spotkania była cudowna, stworzyli ją wszyscy obecni na sali.

To wydarzenie pokazało jaką jesteśmy fajną społecznością szkolną począwszy od dzieci, rodziców, pracowników obsługi, nauczycieli i dyrekcji szkoły. Edyta Pukowska złożyła podziękowania za piękną współpracę na płaszczyźnie szkoła a Uczniowski Klub Sportowy Celsium Dyrekcji szkoły oraz wspaniałym rodzicom, którzy niesamowicie wspierali swoje dzieci na turniejach i byli najlepszymi kibicami. Dla wszystkich przygotowano tort, który był niespodzianką od trenera.

Wybierz język / вибрати мову