Absolwent na szóstkę

„Absolwent na Szóstkę” to prestiżowy tytuł, który otrzymują wybitni uczniowie kończący szkołę, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

19 czerwca na uroczystej gali w Miejskim Centrum Kultury, w obecności rodziców i dyrektorów szkół,  z rąk prezydenta miasta Arkadiusza Boguckiego oraz wiceprzewodniczącej Rady Miasta Renaty Peli, odebrali pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że cztery uczennice z klasy 8a zostały wyróżnione tym zaszczytnym tytułem:

  • Maja Gruszczyńska
  • Maria Kruk
  • Emma Michalska
  • Aleksandra Wąsik

Gala była również okazją do wyróżnienia szkół, których uczniowie wykazali się sportową aktywnością oraz do podziękowań za wieloletnią pracę odchodzącym na emeryturę pracownikom placówek oświatowych. Do aktywnych w zawodach szkół trafiły nagrody pieniężne na zakup sprzętu sportowego, a także dyplomy i podziękowania.

Wybierz język / вибрати мову