Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy… – wyjątkowe pożegnanie

Dnia 18 czerwca społeczność uczniowska pożegnała Wicedyrektor Szkoły, Panią Joannę Białek, która zdecydowała się odejść na emeryturę. Pani Joanna Białek pracownikiem naszej szkoły była przez 36 lat, a funkcję wicedyrektora pełniła przez ostatnie 17 lat.

Przedstawiciele Samorządu Szkolnego podziękowali Pani wicedyrektor za zapisanie niezwykle wartościowych kart w historii naszej szkoły, za bycie przewodnikiem i partnerem, za całe serce oddane szkole. Wyrazili wdzięczność za profesjonalizm i pracowitość, ale przede wszystkim za serce, za każde ciepłe słowo, za życiową mądrość i pomocną dłoń.

Uczniowie wręczyli kwiaty i drobny upominek, życząc, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby Pani wicedyrektor nigdy nie opuszczał dobry humor, żeby nie zabrakło czasu na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Uczeń klasy 7a, Aleksander Grzybowski zaśpiewał piosenkę z repertuaru Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”, a absolwent naszej szkoły Miłosz Dobrucki wykonał piosenkę „Perfect”. Na koniec wszyscy zgromadzeni odśpiewali piosenkę „Ale to już było…”

Podczas pożegnań padło wiele pięknych słów, niejedna osoba ukradkiem ocierała łzę. Pani wicedyrektor Joanna Białek oddała szkole swoje serce, czas, pasję, tym samym zyskała szacunek i uznanie. Dlatego to rozstanie było wyjątkowe i wzruszające.

Wybierz język / вибрати мову