Wycieczka klasy 4a do Parku Legend

6 lutego klasa 4A wybrała się wraz z wychowawcą Katarzyną Tokarczyk i Panią Ewą Barańską-Ździebło na wycieczkę do „Parku Legend” w Nowej Słupi, gdzie mogli usłyszeć i zobaczyć 13 różnych legend związanych z województwem świętokrzyskim.

Wspaniałe efekty dźwiękowe, gra świateł oraz dekoracje sal odzwierciedlające wygląd miejsc akcji danych legend sprawiły, że uczniowie z zaangażowaniem wysłuchiwali legend. Dodatkowo odbył się krótki seans 3D pokazujący miejsca warte zobaczenia w naszym województwie. Jednak największą atrakcją dla wszystkich okazała się przejażdżka na miotle przy użyciu gogli VR i ruchomych foteli.

Na koniec cała grupa wybrała się na krótki spacer na początek Drogi Królewskiej pod kamienną figurkę, która przedstawia Pielgrzyma Świętokrzyskiego „Emeryk”

Wybierz język / вибрати мову