Biała Szkoła – Dzień czwarty

Czwarty dzień pobytu na białej szkole przywitał nas przepiękną pogodą. Przez całą noc padał śnieg i w takiej scenerii dzień upłynął pod znakiem narciarskich atrakcji.

Po porannej rozgrzewce uczestnicy udali się do stacji narciarskiej Rusiń-ski położonej w Bukowinie Tatrzańskiej. Tutaj uczniowie korzystali ze stoku o długości 1200 m. Początkujący narciarze najpierw wjechali na orczyku, a później już wszyscy wjeżdżali na gór na 4-osobowych kanapach. Zarówno grupa narciarska, jak i snowboardowa bardzo dobrze opanowała jazdę na tym wymagającym stoku.

Po trudach nauki na stokach Ośrodka Narciarskiego uczestnicy udali się do Zakopanego na Krupówki, a następnie do Aquaparku. Termy Zakopiańskie to nowoczesny park wodny z basenami, saunami, łaźniami parowym, grotą solną i i spa oraz zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 300 metrów, a gejzery, armatki wodne, jacuzzi i sztuczne fale zapewniają fantastyczną i niezapomnianą zabawę.

Wieczorem, po kolacji uczniowie prezentowali wiersze o pobycie na białej szkole, które sami wcześniej ułożyli.