Portret słynnego matematyka – KONKURS!

Kogo zapraszamy do udziału?
Uczniów naszej szkoły z klas 4–8.

Co zrobić, żeby wziąć udział?
Wykonać dowolną techniką portret słynnego matematyka lub innego uczonego, który zajmował się tą dziedziną nauki. Następnie zanieść do nauczyciela: Mileny Kozakiewicz s.39.

Prace konkursowe uczniów:
a. powinny być przygotowane w formacie nie większym niż A3,
b. mogą być przygotowane dowolną techniką plastyczną,
c. na pierwszej stronie powinny być zapisane imię i nazwisko portretowanego uczonego wraz z informacją o latach, w których żył,
d. musisz napisać (na drugiej stronie):
-imię i nazwisko Autora,
-imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna konkursu: Milena Kozakiewicz
-dane kontaktowe do szkoły (dopuszczamy pieczątkę szkoły),
h. nie możesz naruszyć praw osób trzecich, w szczególności kogoś praw autorskich.

Każdy uczeń może zgłosić do Konkursu tylko jedną pracę.

Jakie są nagrody?
Osobom, które zajmą miejsca 1–3, wręczymy bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL Tune 770NC Bluetooth 5.
Wyróżnimy także 6 innych prac, ich autorzy otrzymają zestawy do rysowania.

Na prace konkursowe czekam do 18 marca, dlatego, że musimy mieć czas na ich wysłanie. Nazwiska laureatów będą ogłoszone 25 marca.

Ze względu na warunki konkursu pamiętaj o wypełnieniu zgody. Zgoda do pobrania u nauczyciela w sali 39 lub linku poniżej:

Organizatorem Konkursu jest Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 413. Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk–Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000537551. Posiadająca NIP 584-10-00-656 oraz REGON 190409115 (dalej zwana „Wydawnictwem” bądź „Organizatorem”).