Jesień w świetlicy szkolnej

Nareszcie jesień zawitała do naszej świetlicy! Nadeszła razem z ulewnym deszczem, wiatrem i zimnem. Pomimo pochmurnej aury, dzieci pod okiem p. Urszuli Majewskiej wykonywały przeróżne prace plastyczne.

Świetlicowa jesień jest kolorowa i piękna. Inspiracji do wystroju i prac plastycznych szukaliśmy wszędzie. Samodzielnie wykonane ozdoby pozwalają nam spędzić miło czas i wprowadzić do świetlicy ciepłą, pogodną atmosferę.

Powstały jesienne drzewa wykonane przy użyciu pestek dyni, strużyn kredek, farb, nakrętek butelek, pestek dyni i łupinek orzechów ziemnych. Były też przepiękne i kolorowe bukiety róż wykonane z kolorowych liści, a także rysunki przedstawione za pomocą liści, kasztanów i różnych darów jesieni.