Konkurs „Woda jako źródło życia”

W ramach projektu „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie” organizowanym przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie odbył się przyrodniczy konkurs plastyczny związany z wodą pt. „Woda jako źródło życia”.

Wzięli w nim udział uczniowie klas 4, którzy wykonali piękne plakaty wykorzystując różne materiały. Wykazali się oni bardzo dużą kreatywnością, za co otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora projektu, które zostały wręczone w dniu 30.05.2023 r. przez p. Dyrektora Dariusza Kasprzyka.

I miejsce zajął uczeń klasy 4a – Wiktor Adamczyk

II miejsce uczniowie klasy 4a – Zuzanna Rabiej i Jakub Karnecki-Lisowski

III miejsce uczennica klasy 4a – Gabriela Wyrwińska

IV miejsce uczennica klasy 4a – Hanna Gruszczyńska

Wyróżnienia: Uczniowie klasy 4a – Zofia Kępa, Wiktor Wojteczek, Olaf Defler Uczeń klasy 4b – Łukasz Tamioła

Wybierz język / вибрати мову