VI Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym

W dniu 25 marca w Raszynie odbyły się VI Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym, w których wystartowały uczennice naszej szkoły i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Celsium. Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Pan Andrzej Bętkowski.

Dziewczęta wystartowały w dywizji Cheer Freestyle Pom Youth. Zespół ANGELS w składzie : Anna Dąbrowska, Kinga Glijer, Maja Adwent, Milena Kaczmarczyk, Zuzanna Lenart, Julia Piwowarczyk, Natasza Piwowarczyk zajął 5 miejsce a w kategorii duetów Julia Piwowarczyk i Maja Adwent uplasowały się na 10 pozycji.

To były pierwsze mistrzostwa, w których wystartowały cheerleaderki ze Skarżyska i jak na debiut spisały się znakomicie.

Zawodniczki wraz z trenerem Edytą Pukowską dziękują rodzicom p. Kasi Dąbrowskiej, p. Ewelinie Piwowarczyk oraz Magdzie Pukowskiej i Amelce Sułek za pomoc, zaangażowanie i niesamowity doping.

Dziękujemy również za finansowe wsparcie udziału w Mistrzostwach Polski Gminie Skarżysko – Kamienna.

Wybierz język / вибрати мову