Mistrzostwa Skarżyska w mini piłce ręcznej

W dniach 22 – 23.03 na hali naszej szkoły odbywały się Mistrzostwa Skarżyska – Kamiennej w mini piłce ręcznej chłopców i dziewcząt. Uczestniczyły w niej szkoły: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 5, SP nr 7, SP nr 8, SP nr 13 oraz SP Prywatna.

Podczas rozegranych pierwszego dnia zawodów dziewcząt, reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie mecze, pokonując w finale SP nr 5 wynikiem 4:2 i sięgnęła po Mistrzostwo Skarżyska.

Drużyna dziewcząt zagrała w składzie: Barbara Grudnicka, Maja Wrona, Julia Sikorska, Amelia Pogoda, Julia Kasperek, Anna Zuba, Aleksandra Wąsik, Maria Kruk. Opiekun: p. Tomasz Pukowski.

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpiły drużyny chłopców. W finale drużyna naszej szkoły pokonała Prywatną Szkołę Podstawową wynikiem 3:1 i tym samym zdobyła Mistrzostwo Skarżyska.

Chłopcy zagrali w składzie: Gabriel Wiśniewski, Mateusz Małek, Błażej Wyrwiński, Kacper Kowalik, Alan Rak, Miłosz Górski, Borys Figarski, Alan Stachowicz, Piotr Połowniak. Opiekun: p. Tomasz Pukowski.

Obu naszym drużynom oraz trenerowi składamy ogromne gratulacje.