Misiek Zdzisiek zawitał do naszej szkoły!

Fundacja Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei” powstała z myślą niesienia pomocy dzieciom chorym, niepełnosprawnym oraz osobom cierpiącym, skrzywdzonym przez los życia, którzy niestety ze względów zdrowotnych jak i społecznych nie są w stanie normalnie funkcjonować w życiu codziennym. Celem fundacji jest niesienie takiej pomocy oraz dążenie do poprawy sytuacji tych najbardziej pokrzywdzonych. Fundacja angażuje, zachęca  do współpracy młodych, wspaniałych ludzi, którzy działają oraz pomagają z potrzeby serca i widzą w tym swój sens życia. Fundacja „Miśka Zdziśka” sięga po ten  Błękitny Promyk Nadziei, który ma trafić i rozpalić ich serca.

Nasza szkoła bierze udział w akcji: „Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki”  pod patronatem fundacji: „Błękitny Promyk Nadziei” od 2014 roku. W ramach podziękowania, przedstawiciel fundacji wraz z wolontariuszami   oraz Miśkiem Zdziśkiem – odwiedzili naszą szkołę dnia 22.06.2016r., wcześniej przyjmując zaproszenie. Celem przyjazdu było uhonorowanie klasy 3b podziękowaniem oraz drobnym upominkiem w ramach zajęcia 1-go miejsca w zbieraniu nakrętek. Do podziękowania przyłącza się Dyrekcja szkoły: Pan Andrzej Warwas oraz Pani Joanna Białek i koordynator akcji: Pani Agnieszka Kasińska, dziękując wychowawcom, rodzicom jak i samym dzieciom. 

Pragniemy podziękować fundacji za miłą współpracę oraz przybycie do naszej szkoły. 

Zapraszamy do dalszego udziału w akcji.

22

Wybierz język / вибрати мову