„Absolwent na Szóstkę”

„Absolwent na Szóstkę” to miejska nagroda, którą otrzymują wybitni uczniowie kończący szkołę.

20 czerwca na uroczystej gali  w obecności rodziców i nauczycieli, z rąk prezydenta miasta Konrada Kröniga,  pamiątkowe statuetki i dyplomy  odebrało czworo  uczniów naszej szkoły:  Maja Kluczewska, Igor Pasteczka, Piotr Patek i Kacper Majewski.

            Osiągnięcia naukowe, plastyczne, sportowe wyróżnionych  sprawiały nam radość  nie tylko w ciągu mijającego roku szkolnego, ale wielokrotnie podczas ich nauki w naszej szkole.

            Uroczystość była jednocześnie okazją do podsumowania współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2015/2016. Biorąc pod uwagę wyniki oraz udział w minimum 75% zawodów organizowanych przez Urząd Miasta, trzy szkoły podstawowe oraz dwa gimnazja otrzymały nagrody finansowe z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego dla swoich placówek.

W kategorii szkół podstawowych nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce  i otrzymała nagrodę w wysokości 700 zł
Gratulujemy!!!

Wybierz język / вибрати мову