Zaczęły się wakacje!

24 czerwca spotkaliśmy się  na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Z krótkim przemówieniem wystąpił dyrektor szkoły, pan Andrzej Warwas oraz pani dyrektor Joanna Białek. Podziękowali wszystkim rodzicom zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły, a w szczególności panu Grzegorzowi Szabatowi, który pełnił funkcję przewodniczącego Rady Rodziców. Bezpiecznych i miłych wakacji  życzył wszystkim dzieciom wiceprezydent Krzysztof Myszka obecny na uroczystości.

Ważnym punktem było podsumowanie mijającego roku szkolnego dokonane przez panią dyrektor Joannę Białek. Podkreśliła, że był to wyjątkowo dobry rok dla naszej szkoły. Uczniowie odnieśli wiele sukcesów  na różnych szczeblach, mieliśmy laureata i finalistów konkursów kuratoryjnych, a za osiągnięcia sportowe zajęliśmy pierwsze miejsce wśród szkół podstawowych na terenie miasta.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy II c oraz IV a pod kierunkiem p. Jolanty Midury i p. Ewy Błaszczyk.

Po krótkim spotkaniu w klasach, pożegnaniu z kolegami i nauczycielami, z uśmiechami na twarzach wyruszyliśmy na wakacje!