Dzień Otwartych Drzwi

otwarty-279„Wesoła Szkoła” to impreza, która od 4 lat jest organizowana przez pracowników Szkoły Podstawowej nr 13. Jej adresatami są dzieci siedmio i obecnie sześcioletnie, które od września podejmą naukę. Dla wielu z nich jest to pierwszy kontakt ze szkołą. Zależy nam, aby było to miłe doświadczenie i ułatwiało adaptację w nowych warunkach. Dzieci podczas zabaw mają możliwość poznać nauczycieli, sale lekcyjne, budynek szkoły i jej otoczenie, a także porozmawiać ze starszymi kolegami. Rodzice mogą spotkać się z nauczycielami, dyrekcją, przedstawicielem wydawnictwa.
26 kwietnia odbyła się kolejna edycja „Dni otwartych drzwi”, którą prowadziły wychowawczynie klas trzecich – pani Elżbieta Słoka i pani Ewa Wojtkowicz – Myszka. Dla goszczących w szkole przedszkolaków przygotowano liczne atrakcje – przedstawienie bajki o Kopciuszku, zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe, zwiedzanie sal lekcyjnych, konkursy z nagrodami. Wszyscy bawili się świetnie.

Wybierz język / вибрати мову