Turniej BRD

img_5634

13 kwietnia w naszej szkole odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W tym roku rywalizowało ze sobą 14 trzyosobowych drużyn ze szkół powiatu skarżyskiego. Zawodników zgodnie z regulaminem czekały dwa etapy konkursu. Najpierw uczniowie pisali test z wiedzy o ruchu drogowym, a następnie na rowerach pokonywali tor przeszkód, walcząc o jak najmniejszą ilość punktów karnych. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Urząd Gminy w Łącznej, Urząd Gminy w Skarżysku-Kościelnym, Urząd Gminy w Suchedniowie i Urząd Gminy w Bliżynie
I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Suchedniowie
II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Skarżysku-Kam.
III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Suchedniowie
Zwycięzcą indywidualnym został Joel Lasota ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Suchedniowie.
Za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu odpowiedzialni byli nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 13 p. Bożena Kwiatkowska i p. Stella Rusinek, a nad jego sprawnym przebiegiem czuwali przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej – st. sierż. Krzysztof Kowalik oraz sierż. sztab. Wiesław Szewczyk.

Wybierz język / вибрати мову