Beatyfikacja Jana Pawła II

256429 kwietnia odbyły się w naszej szkole uroczystości poprzedzające beatyfikację Jana Pawła II. Pod kierunkiem s. Donancji i Ewy Adamczyk, uczniowie przygotowali wystawę pt. „Pozostałeś w sercach naszych” upamiętniającą życie, naukę i podróże Jana Pawła II. oraz uroczysty apel pt. „On wskazał nam drogę do świętości”. Podczas apelu zaprezentowana została prezentacja multimedialna o wielkim Polaku, który uczył nas, że ból i cierpienie przyjąć należy w całej pełni. On odsłonił nam tajemnice cierpienia i śmierci. On wskazał nam drogę do świętości i nauczał: „Podnieście głowy i zobaczcie cel waszej drogi. Jeśli idziecie z Chrystusem, jeśli przewodzi wam Duch Święty, to nie może być innego celu, jak dom Ojca, który jest w Niebie. Tego celu nie można stracić z oczu.”

Wybierz język / вибрати мову