Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

4 maja 2009r. odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Tematyczno-Ortograficzny Konkurs Języka Angielskiego. Pięcioosobowe grupy uczniów z klas szóstych pod opieką swoich nauczycieli angielskiego reprezentowały siedem szkół podstawowych ze Skarżyska : SP1, SP3, SP4, SP5, SP7, SP8, SP13. Najlepszą znajomością słówek z tematu „Szkoła” i ich pisownią wykazali się : Kamil Dębiński – SP 4 , Olga Milczuszek – SP 1, Kamila Kłębek – SP 7.
Wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie otrzymali zaświadczenia o udziale w konkursie. Laureaci zostali uhonorowani nagrodami ufundowanymi przez Urząd Miasta i Wydawnictwo 'Oxford’. Organizatorki konkursu Elżbieta Kustra i Olga Langer mają nadzieję, że konkurs na stałe wejdzie do grafika corocznych międzyszkolnych konkursów, na różny sposób sprawdzających znajomość języka angielskiego u uczniów szkół podstawowych naszego miasta.