Listy gratulacyjne

Dnia 12 lutego po południu, sala gimnastyczna w naszej szkole wypełniła się gośćmi zaproszonymi przez dyrekcję i wychowawców na uroczystość rozdania listów gratulacyjnych rodzicom uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Przybyłym rodzicom pogratulował dyrektor szkoły p. Andrzej Warwas, wicedyrektor p. Joanna Białek oraz Naczelnik Wydziału Oświaty p. Krzysztof Myszka. Podkreślili oni, że na sukcesy edukacyjne wychowanków szkoły składa się wspólny wysiłek ucznia i nauczyciela, ale przede wszystkim troska rodziców o zapewnienie dziecku optymalnych warunków do rozwoju intelektualnego. Listy gratulacyjne, to forma podziękowania za trud wychowawczy, którego efektem są wysokie średnie po półrocznych zmaganiach z wiedzą. Szczęśliwi i dumni ze swych dzieci byli wszyscy rodzice odbierający listy z rąk dyrekcji. Zaproszeni goście mieli także okazję podziwiać umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne uczniów, którzy swoimi występami uświetnili tę wspaniałą uroczystość.