Dzień Patrona – wystawa prac konkursowych

W maju odbył się konkurs polonistyczno-graficzny na plakat z okazji Dnia Patrona. Zadaniem konkursu było zaprojektowanie plakatu w programie graficznym, który przybliżałby postać mjr. Henryka Dobrzańskiego “Hubala” i jednocześnie reklamowałby naszą szkołę. Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem i wpłynęło wiele wspaniałych prac, które wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.

Komisja konkursowa w składzie: dyr. Dariusz Kasprzyk, p. Kamila Kotusiewicz, p. Małgorzata Kosińska oraz p. Bożena Kwiatkowska postanowiło wyróżnić 10 plakatów.

Wyróżnienia otrzymali:

• Antoni Brzeziński 4b
  • Dorian Chatys 4b
  • Hanna Guzikowska 4b
  • Marcel Kupczewski 4b
  • Mateusz Niewczas 4b
  • Bartosz Winiarski 4b
  • Wiktor Adamczyk 5a
  • Hanna Gruszczyńska 5a
  • Zofia Kępa 5a
  • Lena Biernacka 6c

Zwycięskie plakaty zostały wydrukowane w formie banerów przez Radę Rodziców i we wrześniu zawisną na ogrodzeniu naszej szkoły, a ich autorzy otrzymają nagrody.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich pracę i zaangażowanie. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, zasługują na wielkie brawa za kreatywność.

Serdecznie zapraszamy na wystawę wszystkich prac konkursowych, którą można obejrzeć na holu głównym szkoły.