Dziewczęta mistrzyniami Skarżyska w piłce ręcznej

W piątek, 19 kwietnia, w Zespole Szkół Publicznych nr 1  odbyły się mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych (rocznik 2011). Tytuł mistrzowski zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13. Organizatorem mistrzostw był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna. Zawody koordynował Dariusz Frydryk.

W zawodach udział wzięło cztery drużyny SP 4, SP 7, SP 8 i SP 13. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”.  Tytuł mistrzowski trafił do dziewcząt z naszej szkoły. Gratulujemy!

Zwycięska drużyna SP 13 zagrała w składzie: Karina Glijer. Maja Witkowska, Izabela Skorek, Julia Łuczyńska, Maja Wrona, Gabriela Wyrwińska, Zofia Kępa, Zuzanna Prokop, Anna Zuba. Opiekun Tomasz Pukowski.