Koniec remontu świetlicy

Z cyklu: nasza szkoła się zmienia – Koniec remontu świetlicy.

Od poniedziałku 8 kwietnia uczniowie naszej szkoły mogą już korzystać ze świetlicy szkolnej, która po kapitalnym remoncie zmieniła się nie do poznania!

Stare lampy zostały wymienione na nowe oświetlenie LED. Mamy nowe stoły, krzesła, biurka i segment. Na jednej ze ścian pojawiła się piękna fototapeta przenosząca nas w świat dżungli. Nowy kolorowy dywan również nawiązuje do dzikich zwierząt a dzieci uwielbiają się na nim bawić. W oknach wiszą nowe zielone zasłony, a na nowo pomalowanych ścianach ciekawe rysunki. Jest też piękny nowy zegar – również w klimacie tropikalnym.

Dodatkowo, na korytarzu przed świetlicą dzieci mogą już korzystać z gier podłogowych, co jest nowością w naszej szkole.

Dyrekcja ZSP nr 1 dziękuje wszystkim pracownikom szkoły, którzy przyczynili się swoją pracą i zaangażowaniem do tej pięknej zmiany.