Chłopcy mistrzami Skarżyska w mini piłce ręcznej

W środę, 17 kwietnia, w Zespole Szkół Publicznych nr 1  odbyły się mistrzostwa Skarżyska w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych (rocznik 2011). Tytuł mistrzowski zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13. Organizatorem mistrzostw był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna. Zawody koordynował Dariusz Frydryk.

W zawodach  rywalizowało pięć drużyn SP 2, SP 4, SP 5, SP 7 i SP 13. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”.  Tytuł mistrzowski trafił do chłopców ze naszej szkoły.

Zwycięska drużyna SP 13 zagrała w składzie: Mateusz Gołąbek, Błażej Wyrwiński, Kamil Sieczka, Mateusz Lech, Mateusz Tarkowski,Franciszek Małecki, Maksymilian Brzeziński, Jakub Pilichowski. Opiekun Tomasz Pukowski.