Wiosenny Turniej Sportowy klas 1-3

22 marca uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Wiosennym Turnieju Sportowym, promującym aktywne spędzanie czasu wolnego. W tym dniu uczniowie mieli na sobie wygodny strój sportowy, a dziewczynki kwiaty we włosach, symbolizujące nadejście wiosny.

Wszystkich powitała pani dyrektor Joanna Białek, która życzyła dzieciom udanej zabawy. Uczniowie uczestniczyli w zabawach ruchowych ze śpiewem, w zawodach sportowych, w których wszyscy byli wygrani, bo liczyła się dobra zabawa. Zatańczyli również z cheerleadarkami z zespołu Angels.

Na zakończenie imprezy każdy z uczniów przeszedł przez kolorowy tunel, na końcu którego czekała słodka niespodzianka. Wszystkim dopisywał dobry humor.

Turniej przygotowały wychowawczynie klas 1-3, a poprowadziły go p. E. Słoka i p. J. Midura. Nad oprawą muzyczną czuwał jak zwykle p. P. Czajkowski, a cheerleaderki przygotowała p. E. Pukowska.