Mistrzostwa Skarżyska w mini siatkówce

W piątek 22 marca, w Zespole Szkół Publicznych nr 1 odbyły się mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w mini piłce siatkowej chłopców. Organizatorem mistrzostw był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna. Zawody koordynował Dariusz Frydryk.

W zawodach rywalizowało pięć drużyn , SP 1, SP 2, SP 7, SP 8 i SP 13. Drużyny zagrały systemem „każdy z każdym”.

Po zaciętej walce drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce zdobywając tytuł Mistrza Skarżyska-Kamiennej.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został wybrany Kamil Sieczka również z naszej szkoły.

Zwycięska drużyna SP 13 w składzie: Błażej Wyrwiński, Kamil Sieczka, Oliwier Prasowski, Maksymilian Brzeziński, Franciszek Małecki, Dominik Brzeziński, Antoni Dulęba, Piotr Młodawski, Alan Stachowicz, Malik Łukasz. Opiekun: Andrzej Warwas

Gratulujemy!

Foto. Anna Adamska (SP 2)