Biała Szkoła – Dzień pierwszy

W dniu 5 lutego rozpoczął się obóz narciarski w Murzasichlu. Grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką kadry nauczycielskiej: p. Edyty Pukowskiej, p. Justyny Nosek, p. Agnieszki Kwiatkowskiej i p. Jacka Mastalerza oraz instruktora p. Tomasza Pukowskiego przez kolejnych pięć dni będzie doskonaliła naukę jazdy na nartach i snowboardzie.

Do malowniczej, narciarskiej miejscowości Murzasichle młodzież przybyła po godz. 13:00. Następnie po zjedzeniu obiadu, przydzielono pokoje w ośrodku „Płazówka”.

Niestety, góry powitały wszystkich deszczem i wiatrem. Ze względu na trudne warunki i biorąc pod uwagę bezpieczeństwo dzieci zmuszeni byliśmy zrezygnować w dniu dzisiejszym z nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Pomimo tego, były zabawy na śniegu i zjazdy na sankach z górki.

Wieczorem odbyły się zajęcia integracyjne, podczas których uczestnicy sami ustalili zasady i opracowali regulamin białej szkoły, który będzie obowiązywał przez wszystkie dni pobytu.