Bal Ósmej Klasy

W piątek 02 lutego 2024 r. w naszej szkole odbył się Bal Ósmej Klasy. Zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów, rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły powitali pan dyrektor Dariusz Kasprzyk oraz panie wicedyrektor Joanna Białek i Agnieszka Tokarczyk.

Pan Dyrektor życzył przyszłym absolwentom udanej zabawy na balu, powodzenia na egzaminach oraz dalszych sukcesów na nowym etapie edukacji.

Nie zabrakło podziękowań złożonych przez uczniów klasy ósmej dyrekcji, wychowawczyni oraz nauczycielom. Głos zabrała także przedstawicielka Rodziców, która podziękowała całemu gronu pedagogicznemu za trud włożony w naukę i wychowanie uczniów klasy ósmej, którzy w tym roku opuszczą mury szkoły życząc wszystkim wspaniałej zabawy.

Młodzież w przepięknych, eleganckich strojach, uroczyście rozpoczęła bal tańcząc poloneza. Wszyscy nauczyciele oraz przybyli goście przyglądali się tanecznemu występowi z ogromnym wzruszeniem.

Po tańcu przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia. W dalszej części balu uczniowie i uczennice poddali się zabawie na parkiecie. Towarzyszyła jej wspaniała atmosfera, radosne emocje i mnóstwo wzruszeń. W przerwach pomiędzy tanecznym szaleństwem, które trwało do późnych godzin wieczornych, uczniowie i zaproszeni goście korzystali z pysznego poczęstunku.

Bal był również okazją do wspomnień ze wspólnie spędzonych w murach szkoły lat oraz integracji. Z pewnością na długie lata pozostanie dla jego uczestników cudownym wspomnieniem.