Mikołajkowy Turniej Pływacki

13 grudnia na pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Mikołajkowy Turniej Pływacki, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Olga Figarska, Karol Witkowski, Hania Langer, Nikola Gruchała, Julian Suwała, Alicja Wlazło, Stanisław Pera, Adam Ryś, Kacper Zajączkowski, Zuzia Nowek, Filip Witkowski, Zosia Kępa, Lena Wierzbowicz, Bartosz Rafalski, Gabrysia Krupa, Ola Wilczek.

Miejsca na podium zdobyli

25 m stylem dowolnym klas 1 – Olga Figarska – I miejsce, Karol Witkowski – I miejsce

25 m stylem dowolnym klas 2 – Julian Suwała – I miejsce, Hania Langer – II miejsce

25 m stylem dowolnym klas 3 – Adam Ryś – III miejsce

50 m stylem dowolnym klas 5 – Zosia Kępa – II miejsce

50 m stylem dowolnym klas 7 – Gabrysia Krupa – I miejsce, Ola Wilczek – III miejsce

Dzięki osiągniętym wysokim wynikom wszystkich startujących uczniów naszej szkoły w klasyfikacji generalnej zajęliśmy 3 miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za sportową rywalizację. Opiekunami drużyny byli Edyta Pukowska i Tomasz Pukowski.