Finał wojewódzki w koszykówce 3×3

W piątek 17 listopada w Starachowicach odbył się finał wojewódzki w koszykówce 3×3 igrzysk młodzieży szkolnej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych (rocznik 2009/2010).  W finałach udział wzięły również reprezentacje skarżyskich szkół, w kategorii dziewcząt Szkoła Podstawowa nr 5 i Szkoła Podstawowa nr 13, w kategorii chłopców Szkoła Podstawowa nr 7 i Szkoła Podstawowa nr 13.

W kategorii chłopców reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce. Drużyna dziewcząt uplasowała się na miejscu V.

Drużyny zagrały w składach:

Szkoła Podstawowa nr 13: Julia Kasperek, Aleksandra Wąsik, Maria Kruk, Emma Michalska opiekun Tomasz Pukowski.

Szkoła Podstawowa nr 13 chłopcy: Olgierd Kęczkowski, Borys Figarski, Piotr Połowniak, Gabriel Wiśniewski. Opiekun Tomasz Pukowski