Sukcesy uczniów z UKS Celsium

W dniach 3-5.11.2023 nasi uczniowie z UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO CELSIUM wraz z trenerem – p. Dariuszem Kasprzykiem brali udział w Międzynarodowym Turnieju API Cup w Zakopanem .

Chłopcy przez 3 dni w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych rywalizowali z wieloma drużynami z Polski i zagranicy. W końcowej klasyfikacji zajęli zaszczytne 13 miejsce .

Wspaniałą nagrodą dla Wszystkich były piękne górskie widoki, które podziwiali z kolejki na Gubałówkę i panorama tatr o zachodzie słońca na szczycie. Na zakończenie dnia była super zabawa w termach Gorący Potok.

Ponadto podopieczni P. Dariusza Kasprzyka rywalizowali w Świętokrzyskiej III Lidze Trampkarzy Młodszych. Rozegrali łącznie 10 meczy z drużynami z województwa świętokrzyskiego uzyskując łącznie 39 bramek. W ostatecznej klasyfikacji nasi zawodnicy AWANSOWALI DO II KLASY ROZGRYWEK.

WIELKIE BRAWA DLA TRENERA I WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW UKS CELSIUM !!!

Życzymy dalszych sukcesów i awansów.