Mistrzostwa Skarżyska w piłce koszykowej 3×3

8 listopada, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbyły się mistrzostwa Skarżyska w koszykówce 3×3 chłopców (rocznik 2011). 10 listopada, odbyły się mistrzostwa Skarżyska w koszykówce 3×3 dziewcząt  (rocznik 2011). Organizatorem zawodów był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżysko – Kamienna, koordynatorem  Dariusz Frydryk.

W wyniku zaciętej rywalizacji, drużyna chłopców zajęła II miejsce, przegrywając z finale ze Szkołą Podstawową nr 2.

Drużyna chłopców zagrała w składzie: Błażej Wyrwiński, Kamil Sieczka, Mateusz Gołąbek, Mateusz Tarkowski.

Mistrzem Skarżyska-Kamiennej w koszykówce dziewcząt  3×3 została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13, która w finale pokonała Szkołę Podstawową nr 2 3:4.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Maja Wrona, Anna Zuba, Barbara Grudnicka, Karina Glijer, Zuzanna Kosatka. Opiekun Tomasz Pukowski. Gratulacje!