Zakończenie sezonu tanecznego

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie sezonu tanecznego 2022/2023 sekcji cheerleaderek trenującej w naszej szkole. Na pokazy taneczne zawodniczek przybyły całe rodziny kibiców. Wśród zaproszonych gości była  Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 p. Joanna Białek.

Przed szeroko zgromadzoną publicznością zaprezentowały się wszystkie formacje taneczne:

Angels Kids II w składzie: Madzia Miernik, Naomi Niziołek, Lena Domańska, Wiktoria Bator, Hania Langer, Laura Pogorzelska, Kornelia Bajor, Amelia Pogoda, Roksana Kostrzewa  

Angels Kids w składzie: Olczyk Łucja, Dulęba Julia, Młodawska Lena, Kołodziej Tosia, Ciura Zuzia, Ciura Maja, Brodalka Tosia, Wosiek Maja, Jaworska Lena, Gołębiowska Lena, Witkowska Hania, Borkowska Kornelia, Wlazło Alicja, Plaskota

Agata Mini Angels w składzie: Prokop Zuzia, Lenart Oliwia, Wyrwińska Gabrysia, Podlewska Mają, Dulewicz Ewa, Bzymek Julia, Mazurek Julia, Glijer Karina, Kępa Zosia

Angels II w składzie: Mamla Zosia, Romańska Julia, Krupa Gabrysia, Sikorska Julia, Chyb Julia, Derlatka Wiktoria, Biernacka Lena, Wilczek Ola, Łukomska Wiktoria, Figarska Ela

Angels w składzie: Adwent Maja, Piwowarczyk Julia, Piwowarczyk Natasza, Kaczmarczyk Milena, Dąbrowska Ania, Glijer Kinga, Lenart Zuzia

Duety: Zosia Kępa i Gabrysia Wyrwińska, Maja Adwent i Julia Piwowarczyk

Na koniec wszystkie formacje wspólnie zatańczyły układ do piosenki  Jerusalema. Rodzice byli bardzo wzruszeni widząc swoje pociechy  na scenie. Dziewczynki pięknie zatańczyły wszystkie chireografie.

Pani Dyrektor Joanną Białek wręczyła wszystkim zawodniczkom dyplomy super cheerleaderki oraz czekolady. Trener Edyta Pukowska przedstawiła wyniki zawodów w których startowały cheerleaderki oraz przedsięwzięcia, które udało się zrealizować. Na ręce Pani Dyrektor złożono gorące podziękowania za piękną współpracę na płaszczyźnie szkoła a Uczniowski Klub Sportowy Celsium. 

Szczególne podziękowania należą się wspaniałym rodzicom, którzy niesamowicie wspierali swoje dzieci i byli najlepszymi kibicami. Jesteśmy najlepszą rodziną Cheerleaders na świecie!

Wybierz język / вибрати мову