Wycieczka klasy 4b do Parku Rozrywki Mandoria

W środę, 17.05 uczniowie z klasy 4b pod opieką wychowawcy p. Edyty Pukowskiej oraz p. Agnieszki Olczyk wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria w Rzgowie pod Łodzią.

Mandoria to urocze, bajkowe oraz pełne przygód i atrakcji miasteczko oferujące potężną dawkę adrenaliny w postaci: roller-coasterów, szalup, olbrzymiego okrętu wirującego nad portem, karuzel, gigantycznej zjeżdżalni, strzelnicy sportowej, Latarni Leonarda i wielu innych atrakcji. Na terenie parku znajdują się również gry zręcznościowe z nagrodami, a Mandorianie organizują dodatkowe rozrywki, np. gry zespołowe. W tym miejscu nie sposób się nudzić.

Uczniowie bawili się wspaniale. Z ogromną chęcią i radością korzystali ze wszystkich atrakcji jakie oferuje park. W przerwie pomiędzy kolejnymi atrakcjami zjedli pyszny obiad, aby mieć siłę na kolejne szaleństwa.