Wycieczka klas ósmych do Zakopanego i Krakowa

Przez dwa dni 15-16 maja uczniowie i uczennice z klas ósmych brali udział w autokarowej wycieczce do Zakopanego i Krakowa. Była to nagroda dla dzieci, które w bieżącym roku szkolnym osiągają wysokie wyniki w nauce, sporcie, angażują się w pracę na rzecz szkoły i społeczności szkolnej .

W Zakopanem z Gubałówki podziwiali panoramę Tatr, relaksowali się w Termach Zakopiańskich, byli pod skocznią i na słynnych Krupówkach. Wieczorem odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Natomiast w Krakowie nasza młodzież mogła zobaczyć Stare Miasto z Rynkiem, Sukiennicami czy Kościołem Mariackim.

Wycieczkę udało się zorganizować dzięki dofinansowaniu przez Dyrektora Szkoły p. Dariusza Kasprzyka, Radę Rodziców i Samorząd Szkolny. Opiekę nad młodzieżą sprawował pan Dyrektor Dariusz Kasprzyk, opiekun Samorządu Szkolnego pani Beata Siuszczyńska oraz pani Justyna Lisowska-Czekaj.