Mamo, Tato! Zagraj ze mną!

Szanowni Państwo!

Chciałbym poinformować, iż od kwietnia 2023 roku dla uczniów i rodziców Zespołu Szkół Publicznych nr 1 udostępniamy bezpłatnie korty tenisowe znajdujące się na terenie naszej szkoły. Do Państwa dyspozycji czekają nowe rakiety i piłki tenisowe, które można bez żadnych opłat wypożyczyć z dyżurki szkolnej. Wystarczy legitymacja dziecka lub dokument tożsamości rodzica do pokazania pracownikowi szkoły.

Korty będą otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 14.30 – 19.30 oraz w sobotę od 8.00 do 12.00.

Zachęcam Państwa do tej aktywności fizycznej ze swoimi dziećmi. Oczywiście nie każdy będzie grał jak Iga Świątek czy Hubert Hurkacz, ale na pewno warto spróbować swoich sił i sprawić frajdę oraz radość dzieciom.

Korty będzie można również rezerwować na dyżurce szkolnej. Serdecznie zapraszam.

Dyrektor ZSP nr 1

Dariusz Kasprzyk

Wybierz język / вибрати мову