Sukcesy naszych cheerleaderek

W dniu 11.03.2023 w Garwolinie odbyło się GRAND PRIX POLSKI zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders – Polish Cheerleading oraz NONAME Garwolin.

Na scenie zaprezentowało się ponad 500 tancerzy z całego kraju. Uczennice naszej szkoły i jednocześnie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Celsium startowały w formacjach i duetach. Formacja Angels w składzie: Maja Adwent, Ania Dąbrowska, Milena Kaczmarczyk, Julia Piwowarczyk, Natasza Piwowarczyk, Amelia Sułek, Kinga Glijer, Zuzia Lenart zajęła V miejsce w dywizji Cheer Freestyle Pom Youth.

W kategorii duetów wystartowały Julia Piwowarczyk i Maja Adwent zajmując IV miejsce. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Nasze uczennice rywalizowały z zespołami, które będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Orlando.

Dziewczęta miały super doping ze strony rodziców p. Kasi Dąbrowskiej, p. Emilii Błażejewskiej, które również zadbały o piękne fryzury młodszych zawodniczek klubu Gabrysi Wyrwińskiej, Kariny Glijer oraz Oliwki Lenart.

To był super dzień dla cheerleaderek naszej szkoły.

Wybierz język / вибрати мову