Mistrzostwa Skarżyska w Siatkówce

W środę 01 marca w naszej szkole odbyły się mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w siatkówce dziewcząt i chłopców (rocznik 2008-2009). Organizatorem mistrzostw był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna. Zawody koordynował Dariusz Frydryk. 

 Tytuł mistrzowski trafił do chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 13, którzy wygrali wszystkie spotkania. Zwycięska drużyna chłopców SP 13 zagrała w składzie: Bartosz Wawrylak, Wiktor Sieczka, Kacper Romański, Piotr Możdżeń, Ksawery Ziółkowski, Tomasz Drążkiewicz, Damian Żułkowski, Olgierd Kęczkowski, Przemysław Kapcia, Denis Pietras. Opiekun Tomasz Pukowski.

W kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski trafił do dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 13. Zwycięska drużyna dziewcząt SP 13 zagrała w składzie: Izabela Szmitd, Martyna Kowalik, Natasza Piwowarczyk, Julia Piwowarczyk, Weronika Herka, Emma Michalska. Opiekun Tomasz Pukowski.

Ogromne gratulacje dla obu naszych drużyn.

Szczegóły spotkania na stronie: http://www.skarzysko24.pl/wiadomosci/sport/27131-dziewczeta-i-chlopcy-z-sp-13-mistrzami-skarzyska-w-siatkowce.html

Wybierz język / вибрати мову