Niech Żyje Bal … Bal Karnawałowy w klasach 1-3

Karnawał to wspaniały czas zimowych balów, a także nieodłączny element dzieciństwa.

Jest on atrakcją i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Jest tez świetną formą integracji klasowej.

21 lutego 2023 r. w naszej szkole po dłuższej przerwie – odbył się bal karnawałowy dla najmłodszej grupy wiekowej.

W szkole tego dnia pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, biedronki, rycerzy, policjantów, klaunów, piłkarzy. Batmana… nie sposób zliczyć wszystkich postaci.

Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Po uroczystym przemówieniu i otwarciu balu – przez pana dyrektora Dariusza Kasprzyka rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki.

Muzykę przygotował ksiądz Mateusz Nowak, który okazał się świetnym DJ.

Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku…

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Do klas wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się swoimi przeżyciami.