Biała Szkoła – Dzień 5 – Zakończenie

27.01 był ostatnim dniem tegorocznej białej szkoły. W godzinach dopołudniowych młodzież ostatni raz mogła pozjeżdżać ze stoku „U Kuby” w Murzasichlu. Odbyło się również tradycyjne pasowanie na narciarza i snowboardzistę osób, które pierwszy raz były na białej szkole. Na stoku miały także miejsce zawody sportowe: przejazd na czas slalomem. Instruktorzy byli bardzo dumni ze swoich podopiecznych, bo wszyscy uczestnicy obozu nauczyli się jeździć na nartach lub snowboardzie.

Po powrocie do ośrodka nastąpiło uroczyste zakończenie imprezy.  Organizatorka obozu p. Edyta Pukowska podsumowała wydarzenia minionego tygodnia,  podziękowała instruktorom i opiekunom za pracę z uczniami oraz młodzieży za bardzo dobre zachowanie podczas wyjazdu. Wręczone zostały dyplomy za najlepsze miejsca w zawodach sportowych w kategoriach: snowboard i narty dziewcząt i chłopców.

Po obiedzie i wykwaterowaniu uczestnicy obozu zatrzymali się na nieduże zakupy na Krupówkach w Zakopanem, a następnie wszyscy udali się w drogę powrotną do Skarżyska.

Tegoroczna edycja białej szkoły była wyjątkowa. Pogoda i humory dopisały, warunki zakwaterowania oraz wyżywienie były doskonałe. Wszyscy wrócili pełni wrażeń oraz nowych umiejętności i niecierpliwością będą czekać na kolejny wyjazd.