Biała Szkoła – Dzień 1

W dniu 23 stycznia rozpoczął się obóz narciarski w Murzasichlu. Grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką kadry nauczycielskiej: p. Edyty Pukowskiej, p. Justyny Nosek, p. Agnieszki Kwiatkowskiej i p. Jacka Mastalerza oraz instruktora p. Tomasza Pukowskiego przez kolejnych pięć dni będzie doskonaliła naukę jazdy na nartach i snowboardzie.

Do malowniczej, narciarskiej miejscowości Murzasichle młodzież przybyła po godz. 13:00. Następnie po zjedzeniu obiadu i przydzieleniu pokoi w ośrodku „Płazówka” narciarze i snowboardziści udali się do wypożyczalni, gdzie dobrano im odpowiedni sprzęt.

Po spotkaniu organizacyjnym, na którym zostały przekazane zasady BHP, wszyscy stawili się na stoku. Tu pod okiem instruktorów rozpoczęła się nauka.

Warunki okazały się bardzo dobre. Góry powitały wszystkich śniegiem oraz doskonale przygotowanym stokiem.

Wieczorem miało miejsce spotkanie integracyjne, podczas którego przekazano informacje na temat kalendarza pobytu, zasad zachowania w ośrodku oraz obsługi sprzętu sportowego. Dzień pełen wrażeń zakończył się o 22:00.

Wybierz język / вибрати мову