Kreatywnie z klockami Skrikit

Uczniowie klas drugich konstruowali niezwykłe budowle z klocków Skrikit otrzymanych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Podczas  zajęć  uczniowie konstruowali według instrukcji, odwzorowując obrazy i schematy, ale wielu z nich postawiła na kreatywność i konstruowała swoje modele, kierując się wyobraźnią i kreatywnością. Ciekawym i cennym doświadczeniem w pracy z tymi klockami była chęć współpracy, pomagania sobie i wspólnego działania. Uczniowie wspierali dobrą radą i pomocą.

Klocki SkriKit rozwijają nie tylko umiejętności manualne, ale także myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Pozytywnie wpływają na koncentrację oraz rozwijają logiczne mylenie. To więcej niż zabawa to odkrywanie, rozwijanie wyobraźni dziecięcej, a także rozwijanie umiejętności technicznych i manualnych. Dzięki takim umiejętnościom dzieci rozwijają się wszechstronnie.

Wybierz język / вибрати мову