Jesteśmy Mistrzami w koszykówce!

W dniach  18-19 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji rozegrano mistrzostwa Skarżyska w dziewcząt i chłopców rocznik 2010 i młodsi. Organizatorem mistrzostw był  Urząd Miasta – Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji.

Tytuł mistrzowski trafił do chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 13, którzy w finale pokonali swoich kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 1 13:10.

Nasza drużyna zagrała w składzie: Borys Figarski, Gabriel Wiśniewski, Kacper Kowalik, Mateusz Małek, Błażej Wyrwiński, Alan Rak, Jakub Stępniak.

Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, pokonując SP 1 10:6.

Dziewczęta zagrały w składzie: Maria Kruk, Aleksandra Wąsik, Julia Kasperek, Amelia Pogoda, Zuzanna Lenart, Julia Sikorska, Maja Wrona.

Opiekunami obu drużyn byli p. Edyta Pukowska i Tomasz Pukowski.

Obu drużynom składamy gratulacje!

Pełna relacja ze spotkania na portalu Skarżysko24.pl: http://skarzysko24.pl/wiadomosci/sport/26994-dziewczeta-z-piatki-i-chlopcy-z-trzynastki-mistrzami-skarzyska-w-koszykowce.html