Bożonarodzeniowe kartki klas 1-3

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną  z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Dzisiaj, wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu czy komputera.

Na szczęście, w dobie rozwoju informatyki, nie zapominamy o  tradycyjnych kartkach świątecznych.

Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które tworzymy samodzielnie. Własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca.

I właśnie takie piękne kartki wykonali samodzielnie uczniowie klas 1-3 w ramach zajęć plastyki i techniki pod okiem swoich wychowawców.

Kartki świąteczne wykonywane zostały różnymi technikami. Pomysłowość i ich barwność najlepiej ukażą zdjęcia  zamieszczone w poniższej galerii.