Wycieczka klasy 5a i 5b

Dnia 6 grudnia 2022 r. uczniowie klas 5a i 5b wraz z wychowawczyniami i panią psycholog wybrali się na wycieczkę autokarową do Kielc.
     Pierwszym punktem programu była wizyta w Teatrze im. Stefana Żeromskiego, gdzie dziewczęta i chłopcy w skupieniu i z dużym zainteresowaniem obejrzeli spektakl pt. „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa”.
     Następnie wszyscy udali się do restauracji. Po zjedzeniu pysznego obiadu uczniowie odwiedzili Manufakturę Słodyczy „Magia Karmelu”. Uczestnicy wycieczki wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Od ziarna do tabliczki”, podczas których dowiedzieli się, skąd pochodzi i jak smakuje ziarno kakaowca, a także samodzielnie dekorowali tabliczki czekolady.
     Wycieczka była bardzo ciekawa. Uczniowie wrócili do domu zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń i emocji.