Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw

Od lat uczniowie klas 0-3 świętują Mikołajki na sportowo. Tak też było i w tym roku. 7 grudnia duża sala naszej szkoły wypełniła się małymi pomocnikami Świętego Mikołaja, którzy rywalizowali w wyścigach rzędów.

Konkurencje sprawdzały ich spryt, zwinność, szybkość i inne wyjątkowe umiejętności potrzebne w pracy u boku Świętego Mikołaja. Zabawa była zacięta, każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Mikołaj bacznie obserwował i na koniec turnieju nagrodził sportowców słodkim poczęstunkiem.

Podczas konkurencji nie brakowało emocji i głośnego dopingu …

Ale tak naprawdę nie wynik był najważniejszy, tylko dobra zabawa, a w takiej sytuacji przegranych nie było.

Uczniowie poza prezentacją swojej kondycji obdarowali Mikołaja piosenkami i super zabawami.

Turniej nie mógłby się odbyć bez pomocy śnieżynek z zespołu ANGELS, którym gorąco dziękujemy za wsparcie.