Chłopcy z „Trzynastki” mistrzami Skarżyska w koszykówce 3×3

Dziewczęta z „Trzynastki” mistrzyniami Skarżyska w koszykówce 3×3

W czwartek, 27 października, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbyły się mistrzostwa Skarżyska w koszykówce 3×3 dziewcząt (rocznik 2010 i młodsi i 2008-2009). Do rywalizacji przystąpili uczniowie pięciu szkół SP 1, SP 5, SP 7, SP 8, SP 13. Organizatorem imprezy był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżysko , koordynatorem zawodów był Dariusz Frydryk.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły (rocznik 2010 i młodsi) zajęła drugie miejsce.

W kategorii starszej (rocznik 2008-2009) drużyna z SP13 zdobyła mistrzostwo Skarżyska.

SP 13 zagrała w składzie: Izabela Szmidt, Martyna Kowalik, Gabriela Adamczyk, Majka Niepsuj. Opiekunem obu drużyn był p. Tomasz Pukowski