Chłopcy z „Trzynastki” mistrzami Skarżyska w koszykówce 3×3

W środę, 26 października, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbyły się mistrzostwa Skarżyska w koszykówce 3×3 chłopców (rocznik 2010 i młodsi). Do rywalizacji przystąpili uczniowie sześciu szkół SP 1, SP 2, SP 5, SP 7, SP 8, SP 13. Organizatorem imprezy był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżysko – Kamienna, koordynatorem zawodów był Dariusz Frydryk.

Mistrzem Skarżyska-Kamiennej w koszykówce chłopców 3×3 została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13, która w finale pokonała Szkołę Podstawową nr 7 8:3.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Borys Figarski, Gabriel Wiśniewski, Mateusz Małek, Kacper Kowalik. Opiekun Tomasz Pukowski.